Tragická nehoda televíznej hviezdy: Milovník adrenalínu prišiel na mieste o život

03. 01 2023 12:30 | markiza.sk
Ken Block
Ken Block Foto: Instagram/kblock43
Ken Block
Ken Block

Pri nehode na snežnom skútri utrpel zranenia nezlúčiteľné so životom.

Legendárny závodník, kaskadér a milovník adrenalínu Ken Block zomrel pri tragickej nehode na snežnom skútri. Mal iba 55 rokov. Hviezda YouTubu, jeden zo zakladateľov značky DC shoes podľahol zraneniam priamo na mieste. Osudným sa mu stala adrenalínová jazda na skútri. Ako informuje jeho tím na sociálnej sieti, snežný skúter na neho padol celou váhou a spôsobil mu zranenia nezlučiteľné so životom.

Fatálne nehoda sa stala v americkom Utahu, kde Ken trávil čas s rodinou. O nehode informuje aj záchranársky tím na svojom konte na Facebooku a opisujú, ako sa nešťastie stalo. „Dňa 2. januára 2023 približne o 14.00 prijalo stredisko Wasatch County hlásenie o nehode snežného skútra v oblasti Mill Hollow. Vodič Kenneth Block išiel na snežnom skútri po strmom svahu, keď sa na neho skúter prevrátil a pristál na ňom. Na mieste bol vyhlásený za mŕtveho.“

Ken bol otcom troch detí z toho šestnásťročná dcéra je milovníčkou adrenalínu po ňom a venuje sa automobilovému športu. Kenneth bol v čase nešťastia na dovolenke s deťmi a manželkou Lucy.