Zomrela herečka zo seriálov Akty X či Hrozba z temnoty. Mala iba 47 rokov

22. 11 2022 11:50 | markiza.sk
Nicki Aycox po boku Halle Berry vo filme Perfect Stranger
Nicki Aycox po boku Halle Berry vo filme Perfect Stranger Foto: Profimedia, Sony Pictures/Courtesy Everett Collection

Herečka minulý rok oznámila, že jej diagnostikovali leukémiu.

Americká herečka Nicki Aycox, známa vďaka seriálom ako Hrozba z temnoty, Akty X či Odložený prípad - ten môžete sledovať dnes o 15.00 h na Markíza KRIMI, zomrela 16. novembra vo veku 47 rokov, informuje stanica CNN.

Smutnú správu uverejnila na sociálnej sieti Facebook jej švagriná Susan Raab Ceklosky ešte 17. novembra. „Moja krásna, inteligentná, divoká, neuveriteľne talentovaná a milujúca švagriná, Nicki Aycox Raab, zomrela včera s mojím bratom Mattom Raabom po jej boku,“ napísala v príspevku.

„Nicki a Matt mali spolu krásny život v Kalifornii. Bola rozhodne bojovníčkou a každý, kto ju poznal, ju miloval,“ dodala.

My beautiful, smart, fierce, incredibly talented, and loving sister-in-law, Nicki Aycox Raab, passed away yesterday with...

Uverejnil používateľ Susan Raab Ceklosky Štvrtok 17. novembra 2022

Príčinu smrti síce švagriná herečky neuviedla, no Nicki Aycox minulý rok oznámila, že jej diagnostikovali leukémiu.

Jej posledný príspevok na Instagrame je z 25. marca tohto roku, a to po ďalšej dávke chemoterapie. Vo videu sa snažila zaspievať skladbu Here I Go Again od kapely Whitesnake, no nedokázala si spomenúť na slová piesne.

Nicki Aycox si tiež zahrala vo filmoch Jeepers Creepers 2 či Neznámy zvodca po boku Halle Berry. Bola tiež hudobníčka, v roku 2015 vydala debutové EP s názvom Red Velvet Room.

Odložený prípad s herečkou Nicki Aycox, kde si zahrala mladšiu sestru hlavnej hrdinky vyšetrovateľky Lilly Rush, môžete sledovať od pondelka do piatku o 15.00 h na Markíza KRIMI.