Brata Nicka Cartera našli mŕtveho. Mal len 34 rokov!

05. 11 2022 21:23 | markiza.sk
Brata Nicka Cartera našli mŕtveho. Mal len 34 rokov!
Brata Nicka Cartera našli mŕtveho. Mal len 34 rokov! Foto: Profimedia.sk

Spevák Aaron Carter po sebe zanechal synčeka.

Speváka Aarona Cartera našli mŕtveho v jeho dome v Lancasteri v Kalifornii. Jeho mŕtve telo našli vo vani. Po tom, ako obdržali núdzový telefonát na linku 911, dorazili do domu záchranné a policajné zložky. Polícia uzavrela miesto činu, podľa informácií TMZ.com však ide o štandardný postup a nie je tu podozrenie na vraždu. Aaron mal len 34 rokov. Ostala po ňom jeho partnerka a synček Prince.


Len pred nedávnom sa začal naplno venovať rapu a chcel vydať nový album. Spevácku kariéru rozbehol ako malý chlapec koncom 90. rokov. Na konte mal štyri štúdiové albumy. Prvý vydal keď mal len deväť rokov. V tom období mu v rozbehu kariéry výrazne pomohol aj fakt, že jeho starším bratom je Nick Carter, člen legendárnej chlapčenskej kapely Backstreet Boys.

Aaron si v neskoršom veku vyskúšal účinkovanie v americkej verzii šou Let's Dance či v hre na Brodwayi pod názvom Seussical.

profimedia-0735468652.jpg
Foto: Profimedia.sk
 

V priebehu rokov viackrát bojoval so závislosťou od liekov. Niekoľkokrát absolvoval aj liečenie. Z viacerých jeho minulých verejných výstupov na sociálnej sieti bolo vidieť, že nebol v poriadku. Po tom, ako sa stal otcom, to však vyzeralo byť na dobrej ceste.