Prišli sme o obrovský talent! Zastrelili 28-ročného rapera

01. 11 2022 13:16 | zv
Takeoff
Takeoff Foto: Profimedia.sk

O život prišiel v skorých ranných hodinách, hudobná scéna je v šoku.

Takeoff (28) z amerického hiphopového tria Migos je mŕtvy! Smutnú správu priniesol portál TMZ, ktorému to už potvrdili oficiálne zdroje. Rapera našli bez známok života v bowlingovom centre po rannej streľbe v Houstone.

Viacerí svedkovia hovoria, že k smrteľnému incidentu došlo po 2.30 h ráno v podniku 810 Biliards & Bowling Houston. Takeoff a Quavo tam hrali kocky, keď došlo k hádke a zrazu sa spustila streľba. Mladého rapera trafili buď do hlavy, alebo blízko hlavy a na mieste ho vyhlásili za mŕtveho.

profimedia-0734617305.jpg
Foto: Profimedia.sk
 

TMZ získalo zábery z miesta nehody a je na nich vidieť, že Quavo ho oslovoval a hýbal s ním, no potom už len bezradne kričal o pomoc. Portál uvádza, že z miesta incidentu odviezli ešte dvoch zranených ľudí, no nevedia, v akom sú stave, ani kto to bol.

Takeoff len pár hodín pred streľbou zverejnil z herného centra svoju selfie. Raper, ktorého skutočné meno bolo Kirshnik Khari Ball, bol najmladším členom Migos. Quavo bol jeho strýko a Offset bratranec. Ako skupina začali pôsobiť v roku 2008 v Georgii a stali sa multiplatinovými hitmakermi. V roku 2013 vydali veľký hit Versace a v 2016 dostali prvé miesto v Billboard s hutom Bad and Boujee.

profimedia-0734597511.jpg
Foto: Profimedia.sk