Hollywood smúti: Pri autonehode zomrel obľúbený herec

25. 10 2022 09:45 | markiza.sk
Foto z miesta nehody
Foto z miesta nehody Foto: Profimedia.sk

Všetkým je to nesmierne ľúto.

Vo veku 67 rokov zomrel Leslie Jordan. Smutnú správu pre magazín People potvrdil jeho agent David Shaul. Podľa jeho slov je svet bez Leslieho a jeho humoru temnejším miestom. Obľúbený americký herec zomrel pri autonehode v Hollywoode v pondelok ráno.

Leslie Jordan sa preslávil najmä vďaka Will & Grace, Call Me Kat a American Horror Story. Smrť herca potvrdili aj na jeho oficiálnom Instagramovom účte. „Láska a svetlo, ktoré Leslie zdieľal nikdy nezhasnú a my vás pozývame aby ste sa počas tohto obdobia podelili o svoje spomienky a navzájom sa utešili.“ Herec sa počas pandémie na sociálnej sieti venoval vtipným videám, ktoré zabávali jeho fanúšikov.

Jordan získal v roku 2006 ocenenie Primetime Emmy za skvelé stvárnenie role Beverly Leslie v komediálnom seriálu Will & Grace. Objavil sa aj v seriáloch Murphy Brown, Ugly Betty, Boston Public či The Help.

Po ukončení divedelného štúdia v roku 1982 sa z Tennessee presťahoval do Los Angeles, kde si neustále hľadal prácu v rôznych reklamách či hosťoval v seriáli Pacific Blue. Herec počas svojho života bojoval so závislosťou a raz dokonca skončil v spoločnej cele s Robertom Downeym Jr.

profimedia-0733060163.jpg
Foto: Profimedia.sk