Hrozný život hviezdy NCIS: Znásilnenie, domáce násilie a teraz aj mŕtvica

06. 09 2022 13:00 | nb
NCIS
NCIS Foto: CBS
NCIS
NCIS
NCIS

Až teraz zverejnila, čo sa jej stalo pred rokom.

Herečka Pauley Perrette (53), ktorá sa preslávila rolou patologičky Abby v seriáli NCIS: Námorný vyšetrovací úrad, prekonala pred rokom mŕtvicu. Hviezda seriálu, ktorá z neho odišla po 15 rokoch v roku 2018, na svojom konte na Twitteri zverejnila fotku aj s odkazom pre fanúšikov, kde prezradila, čo prekonala rok dozadu.

„Minulý rok som prekonala masívnu mŕtvicu. Ešte predtým som prišla o veľa milovaných priateľov a členov rodiny, o otca a bratranca Wayna. Teraz sa snažím prežiť a prijať to, čo mi bolo nadelené, ale stále som vďačná, stále som plná viery, stále som TU!“ napísala herečka k novej fotke, na ktorej má viacfarebné vlasy.

TIP: Influencerka (21) je mŕtva. Stalo sa jej to, čoho sa mnohí desia

Svojimi vlasovými kreáciami je známa, hoci najviac ju preslávil charakteristický účes seriálovej Abby - tmavé dlhé vlasy s ofinou. V súkromí však veľakrát experimentovala, čo sa jej v roku 2014 nevyplatilo a ona skončila pre silnú alergiu v nemocnici. O rok neskôr bola hospitalizovaná opäť, keď ju napadol bezdomovec.

„Okrem alergie na farbu na vlasy a silných alergií na jedlo som bola obeťou domáceho násilia a bola som znásilnená. Tiež ma napadol bezdomovec a takmer som zomrela, ale som stále tu,“ dodala Pauley v úprimnom videu.

zdroj: Twitter/PauleyP

TIP: Kráske z Love Islandu krachol vzťah. Bozkávala sa s účastníkom inej reality šou