Modelka pre dospelých zavraždila svojho frajera. Dobodala ho na smrť!

15. 08 2022 13:00 | nb
Courtney Tailor01.jpg
  Foto: Profimedia.sk Instagram/courtneytailor
Courtney Clenney alias Courtney Tailor
Courtney Clenney alias Courtney Tailor
Courtney Clenney alias Courtney Tailor na súde

Z miesta činu unikli fotky, z ktorých zamrazí.

Courtney Clenney je americká influencerka a modelka z portálu pre dospelých, ktorej výrazné prednosti si za peniaze pozerali tisíce mužov po celom svete. Na Instagrame má pod pseudonymom Courtney Tailor dva milióny sledovateľov, no v priebehu chvíle sa jej život obrátil hore nohami a o priaznivcov prišla.

V apríli 2022 totiž zabila svojho partnera Christiana Obumseliho, ktorého dobodala na smrť. Aktuálne je obvinená z vraždy druhého stupňa a hrozí jej doživotie. Najprísnejší trest si praje aj Christianova rodina, ktorá verí, že to bola chladnokrvná vražda. Keď ju konečne vzali do väzby, veľmi im odľahlo, informuje portál TMZ.

TIP: Mishala z Love Islandu v náruči známeho rapera. Nový pár šoubiznisu?

Courtney však tvrdí, že išlo o sebaobranu. Po následnom usmrtení Christiana sama zavolala políciu a tvrdila, že sa len bránila. Následne sa prípad riešil štyri mesiace, kým padlo obvinenie.

Dôkazom, ktorý rozhodne nie je v prospech obvinenej, je video spred pár mesiacov. V ňom dvojica nastúpila do výťahu a Courtney fyzicky napadla Christiana. Niekoľkosekundová jazda sa stala pre Christiana mimoriadne nepríjemnou. Dôvod hádky však nik nepozná a rovnako ani skutočný dôvod tejto tragédie.

Fotky zakrvavenej Courtney z miesta činu nájdete v galérii.

Zdroj: Instagram/theybf_daily

TIP: Obrovský úspech po šou. Z krásky z Love Islandu je milionárka