Z hollywoodskeho sexsymbolu nebezpečný úchyl. Nové dôkazy sú hrozivé

12. 08 2022 08:30 | markiza.sk
Armie Hammer v snímke Osamelý jazdec
Armie Hammer v snímke Osamelý jazdec Foto: Profimedia.sk

Nový dokument má odhaliť desivé tajomstvá herca a jeho rodiny.

Jeho kariéra bola na vzostupe. Armie Hammer ohúril Hollywood talentom, ale rozhodne aj zjavom. Zo zvodného žiarivého úsmevu a prenikavo modrých očí sa zachveli kolená nejednej žene. Z cesty na výslnie však padol na to najtvrdšie dno a ešte je otázne, či nebude na niekoľko rokov pozerať len na steny väzenskej cely.

Armieho totiž viaceré ženy obvinili zo znásilnenia a kanibalizmu. Na jednej zo streamovacích služieb uzrel svetlo sveta dokumentárny špeciál, v ktorom sa divák ponorí viac nielen do hercovej minulosti, ale dozvie sa aj o desivých tajomstvých ďalších mužov z rodiny Hammerovcov. Údajné hercove zločiny sú vraj len špičkou ľadovca.

Armie Hammer
Foto: Profimedia.sk
 

Temné a zvrátené tajomstvá tejto rodiny sa dostali na povrch vďaka rozhovorom s preživšími a tiež archívnym materiálom rodiny. Znepokujúce sú už len slová z traileru, v ktorom vystúpila aj umelkyňa Julia Morrison. Ukázala aj správy, ktoré jej herec písal na Instagrame. V správach sa podelil o svojej fantázie a predstavy. Chcel by ženu, ktorá mu svoju lásku dokáže tým, že zviazané ponúkne svoje telo hocikomu cudziemu.

Juliu ešte viac znepokojila hlasová správa, ktorú jej Armie poslal. „Objavím sa u teba doma, úplne ťa zviažem a znehybním. A potom si budem robiť s každým jedným tvojím otvorom, čo chcem, až kým s tebou neskončím,“ znie v hlasovke.

V traileri sa objavuje aj ďalšia hercova údajná obeť Courntney Vucekovich, ktorá tiež ukázala niekoľko explicitných správ od Armieho. „Si moja! Počuješ ma? Vlastním ťa. Navždy!“ napísal. Neskôr jej poslal aj fotku povrazov či správy o tom, ako by si z nej odhryzol a zjedol ju.

Dokument vznikol aj vďaka spolupráci s Casey Hammer, hercovou tetou a vnučkou Armanda Hammera, podnikateľa, ktorý zbohatol podnikaním v ropnom priemysle. Casey bola oficiálnou konzultantkou režisérom dokumentu Elli Hakami a Julianovi P. Hobbsovi.

Okolo rodiny Armieho Hammera nie je rozruch prvýkrát. V roku 1920 bol hercov prastarý otec Julius Hammer odsúdený za zabitie prvého stupňa. Vykonal totiž potrat manželke ruského diplotama a tá po ňom zomrela. V roku 1955 Julian Hammer, syn Armanda Hammera, zabil vo svojom dome v Los Angeles muža pre dlhy z hazardných hier. Tvrdil, že sa len bránil a obvinenie mu zrušili.

profimedia-0671504568.jpg
Foto: Profimedia.sk
 

Na snímke: Naposledy sa herec objavil vo filme Smrť na Níle.

V roku 2015 Casey Hammer vydala knihu s názvom Surviving My Birthright, v ktorej tvrdí, že ju jej otec Julia ako malú sexuálne zneužíval.

Armieho koniec v Hollywoode prišiel počas pandémie, keď sociálnymi sieťami začali kolovať správy, ktoré údajne posielal ženám. Prvýkrát ho obvinili zo sexuálneho zneužívania začiatkom roka 2021, ako dôkazy poslúžili práve screenshoty správ, v ktorých údajne opisoval svoje kanibalistické predstavy. Polícia spustila vyšetrovanie po tom, ako ho jedna žena oficiálne obvinila zo znásilnenia.

Hammer všetky obvinenia dôrazne poprel a uviedol, že všetky jeho interakcie so ženami boli dobrovoľné. Armieho hereckej kariére odzvonilo. Jeho agentúra WME ho prepustila, vyhodili ho z viacerých projektov vrátane romantickej komédie JLo Shutgun Wedding, trileru Billion Dollar Spy, brodwayskej hry The Minutes, seriálu The Offer či filmu The Godfather. Naposledy ho mohli fanúšikovia vidieť v snímke Death on the Nile.

Armie Hammer
Foto: Profimedia.sk
 

Herec nemá žiadne ponuky a začiatkom leta ho spozorovali v rezorte na Kajmanských ostrovoch, kde predáva záujemcom rezortné bytové jednotky (v angličtine timeshares - práva na nehnuteľnosť majú viaceré strany, každý vlastník má pridelené svoje časové obdobie na jej využívanie, pozn. red.). Armie to nemá ďaleko od svojej manželky a dvoch malých detí, s ktorými však nežije.

Zdroj pre magazín Variety uviedol, že bývalý herec údajne podstúpil odvykací pobyt. Ten mu vraj zaplatil herec Robert Downey Jr.. Išlo o šesťmesačný pobyt na klinike.

TIP: Sledujte filmy zadarmo už teraz na Voyo.